ДЕЙНОСТИ ПО ПРОЕКТ ТВОЯТ ЧАС

І. ИЗВЪНКЛАСНИ ДЕЙНОСТИ ЗА ПРЕОДОЛЯВАНЕ НА ОБУЧИТЕЛНИ ЗАТРУДНЕНИЯ НА УЧЕНИЦИТЕ:

Тематично направление

Група

Ръководител на групата

Брой часове

1.

Математика

Мисия математика

Мирослава Стефанова Минчева

70

2.

Български език и литература

Обичам българската реч

Ивелина Стефанова Алекова

80

3.

Български език и литература

Пиша и чета грамотно

Анелия Стоянова Стоянова

70

4.

Български език и литература

Отечество любезно

Светлана Евгениева Велева

70

5.

Български език и литература

Родна реч

Селян Салим Рийза

70

6.

Български език и литература

Родна реч омайна, сладка

Красимира Тончева Йорданова

70

7.

Български език и литература

Аз обичам български език

Пепа Христова Кирилова

80

8.

Български език и литература

Обичам да чета и пиша

Емануил Мирославов Павлов

70

9.

Български език и литература

Роден език

Мариянка Стоянова Иванова

80

10.

Математика

Математика за всеки

Маргарита Маринова Георгиева

80

11.

Математика

Трудната математика

Елена Валентинова Немецова

70

12.

Математика

Математика без граници

Мартина Альошева Крайчева

70

13.

Природни науки

Здраве

Боряна Георгиева Христова

74

ІІ. ИЗВЪНКЛАСНИ ДЕЙНОСТИ ПО ИНТЕРЕСИ:

Тематично направление

Група

Ръководител на групата

Брой часове

1.

Изкуства и култура

Учим, играем, творим

Християна Димитрова Христова

72

2.

Гражданско образование

Русезнание

Дарина Иванова Маврова

72

3.

Гражданско образование

Роден край

Мариана Николаева Недева

72

4.

Наука, техника и технологии

Красива и древна България

Магдалена Чанкова Бонева

70

5.

Наука, техника и технологии

Математичко

Людмила Яворова Захариева

70

6.

Предприемачество

Аз творя

Людмила Миланова Великова

70

7.

Спорт

Здрав дух в здраво тяло

Пламен Цветанов Георгиев

70

8.

Гражданско образование

Български фолклор

Йонка Пенчева Генчева-Нечева

64

9.

Изкуства и култура

Работилничка Сръчковци

Мирослава Йовчева Найденова

72

10.

Наука, техника и технологии

Математика известна и неизвестна

Маргарита Маринова Георгиева

72

11.

Наука, техника и технологии

Вълшебство от думи

Пепа Христова Кирилова

72

12.

Гражданско образование

Моята България

Полина Пламенова Милева

70

13.

Наука, техника и технологии

Математиката лесна интересна и забавна

Виргиния Маринова Ботева - Григорова

70

14.

Изкуства и култура

В света на приказките

Виргиния Маринова Ботева - Григорова

70

15.

Предприемачество

Творческа работилница

Йоана Тодорова Михайлова

70

16.

Наука, техника и технологии

Кътче от родината

Пенка Великова Памукова

72

17.

Предприемачество

Арт работилница

Бисерка Здравкова Нунева

72

18.

Наука, техника и технологии

Син съм на земя прекрасна

Гинка Енчева Кюмюрджийска

72

19.

Изкуства и култура

Приказен свят

Елена Тотева Димитрова

70

20.

Предприемачество

Работилница за сръчковци

Катина Ванева Георгиева

72

21.

Изкуства и култура

Светът на изкуството и културата

Нели Пламенова Цонева

72

22.

Изкуства и култура

Сцената е моя

Мария Крумова Джурова

70

23.

Изкуства и култура

Театрална школа

Мариянка Стоянова Иванова

72

24.

Наука, техника и технологии

Математиката лесна и интересна

Елена Валентинова Немецова

62

25.

Гражданско образование

Русе преди и сега

Ивелина Стефанова Алекова

72